Telefon : (+90) 0532 463 84 80

E-Posta : kocsan@mail.com

Kompresör Servis / Bakım / Onarım Hizmetleri

Koçsan Kompresör Antalya bölgesinde Tamsan Bölge bayii olarak tüm Tamsan Kompresörlerini ve Kompresör ekipmanlarının satış, satış sonrası teknik destek, bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirmekte, Müşterilerinin iş akışının sekteye uğramaması için 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Koçsan Kompresör kurulduğu günden bu yana verdiği sorumlu hizmetlerle bölgesinde büyümekte ve müşteri portföyünü artırmaktadır.

Tamsan Kompresörleri Akdeniz Bölge Bayisiyiz

Sektörde bilinen öncü ve güçlü Tamsan Kompresörlerini Akdeniz ilinden yalnızca bizden temin edebilirsiniz. Koçsan Kompresör Tamsan Kompresör Bölge bayii olup bütün Tamsan ürünlerinin satış, onarım ve bakımını yapmakta yetkili tek servistir. Her türlü ihtiyaca farklı ürün yelpazeleri bulunan Tamsan Kompresörleri ile sizde işinizde performansı ve rahatlığı yaşayın, Yetkili olmayan servislere kompresörlerinizi emanet etmeyin. Kompresör onarım ve bakımı yetkinlik isteyen ve ehil olmayan ellerin eline geçtiğinde şirketinizin performanısını ve kazancını düşüren önemli bir hizmettir. Tamsan Kompresörleri'nin bütüm onarım ve bakım hizmetlerini Akdeniz bölgesinde KOÇSAN KOMPRESÖR gerçekleştirmektedir. .

Tamsan Kompresörleri

Tamsan Kompresör sektördeki en büyük ve köklü kompresör üreticilerden biridir. Şirket 1980 yılında merkezi Ankara'da kurulmuş olup 6500 m2'lik modern fabrikasında dünyada kullanılmakta olan ve büyük kabul gören vidalı tip kompresörler ile ürün yelpazesi iki misline çıkartılarak, toplamda 60'tan fazla değişik tip ve seçenekte kompresörler üretip, kullanıcıya değişken alternatifleri seçebilme imkanı verilmiştir. Yurt geneline dağılmış olan geniş bir servis ve satış sonrası hizmet ağı sayesinde kullanıcıya çok kısa sürede ulaşabilme imkanı sağlanmıştır. Kalite Yönetim şekillerinden TSEK ve Uluslararası kalite sertifikası olan ISO 9001 Belgesi alınarak kalite belgelendirmesi yapılmıştır. Ayrıca Avrupa kalite normlarına göre üretim yapan firma CE Belgesini de kalite standardına katmıştır. Tamsan Kompresör başta İngiltere, İsrail, Rusya, Suudi Arabistan olmak üzere çeşitli ülkelerde ihracat faaliyeti gerçekleştirmekte olup, birçok ülkede satış ve bayi ağını geliştirmeye devam etmektedir. Dünya pazarlarına, çeşitli yurtdışı fuar organizasyonlarına ürünleri ile katılarak, kalite , çeşit ,adet, fiyat ve satış sonrası hizmetlerimizi sunarak uluslararası pazarda bir marka olarak var olduğunu ve her platformda yarışabilecek seviyede olduğunu, bir Türk markası olarak kanıtlanmıştır.

Bazı Tamsan Kompresör Ürün Çeşitleri

Tamsan Vidalı Hava Kompresörleri

Havalı Tamsan Kompresörleri

Tamsan Pistonlu Hava Kompresörleri

Vidalı Tamsan Kompresörleri

Kompresör Kurutucu ve Filtreleri

Tamsan Kurutucu ve Filtreler

Kompresör | Kompresör Servisi | 2.EL Kompresör | 2. El Kompresör Fiyatları | Aydın Trafo | Aydın Trafo Kompresörleri | Dalgakıran | Lupamat | Tamsan